خواص درمانی انار ۳۲ / درمان كرم كدو با انار

درمان كرم كدو با انار

http://anareaskari.ir/wp-content/uploads/2016/09/%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D8%B2%DA%A9-4.jpg
روايت ميكنند كه يكی از مرتاض های هندی بنام كرشنا ناندا »Krishna Nanda« رمز معالجه كرم كدودانه را ميدانست و نسخه خود بكسی باز نميگفت. مردم از شهر ها و نواحی دور دست نزد او برای معالجه می آمدند. تكليف دوری راه و خطر مسافرت بالاخره عده ای را واداشت تا رازش را كشف و نسخه اش را بدست آرند، مخفيانه در تلاش بر آمدند تا روزی مرتاض از خانه بيرون برآمد. و در پای درخت انار كه گلهای قرمزی كرده بود نشست و دست بدعا برداشت پس از ختم دعا مقدار از گلهای سرخ قشنگ انار و قسمت از پوست درخت را چيده باخود بخانه برد.

شخصی از تعقيب كننده گان طور خدمتگار در خانه او باقی ماند تا انجام كار را بفهمد. ملاحظه كرد كه پوست گلهای چيده را خشك و طور پودر ساخته نگهداشت تا آنكه انار درخت پخته شده قابل خوردن شد. مرتاض انار چندی چيده پوست و دانه های آن را خشك كرد آن را نيز پودر ساخته پودر اولی را به آن افزود، در بوتلی انداخت و مورد استعمال آن را در عقب بوتل نوشت باينصورت مردم نسخه مخفی او را آشكار ساختند و از آن مستفيد شدند.

منبع:

2+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *